Disease Treat

Know About Ulcers Blog

13 thoughts on “Işık sızması nedir / light bleed -Watch out for _new screen/ Pc ,Laptop ,Televizyon. Ekrana DİKKAT

  1. Işık Sızması , İLK anda neyse, öylece kalır , çoğalmaz
    Ayrıca Bunu görebilmek için epeyce uğraşmak gerekiyor 🙂 Buna sorun diyemeyiz FAKAT ciddi boyutlarda sızma olan ekranlarda yok değil. HER marka Panelde sızma olabiliyor. hatta samsunglarda Kronik olduğu söyleniyor. Yani bu sorun marka sorunu değil, IPS teknolojinin ÇOK HASSAS olmasından dolayı kaynaklanıyor…

  2. UĞUR KARDEŞ SEN ÇOK İYİLERİNE LAYİKSİN GERÇEKTEN KIYMETİN BİLİNMİYOR YİNE MUHTEŞEM BİR PAYLAŞIM.

  3. güzel video olmuş uğur kardeş;) bu ışık sızması mereti dediğin gibi günlük kullanımda çok fark edilmiyor ama en çok gece film izlerken insanın gözü takılıyor ona tav oluyorum:)

  4. Pc Sağlığı +Hızlandırma
    +ISI düşürme Video’ları +ÖNEMLİ 10 ayar +10 Öneri : https://www.facebook.com/notes/acemi-%C3%BCstad/pc-sa%C4%9Fl%C4%B1%C4%9F%C4%B1-h%C4%B1zland%C4%B1rma-isi-d%C3%BC%C5%9F%C3%BCrme-videolar%C4%B1-%C3%B6nemli-10-ayar-10-%C3%B6neri/240578596277805

  5. bi soru var dell inspiron 7559 laptopum var ısık sızması var köselerde bu sorun sabit midir bu cihazda yoksa artar mı lütfen cevaplar mısınız?

  6. Güzel abim LG sj800 v aldım ısık sızması testı yaptım sımdı bende senın dedıgın gıbı ısık sızması vıdeolarındakı gıbı degıl ama bıraz var mesela tv akıllı kumandasının ımlecı kanal gecıslerınde neredeyse orada beyazlıyor hafıf bu sorun mudur sence degısmelı mı cok kafaya takılmalı mı sızma dedıgım beyaz hafıf farklı renklı degıl ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *